Këngëtari i njohur Blero, më 21 shtator u martua me Afrona Dikën. Martesa e tij ishte një ndër dasmat më të bukura vip të vitit. Për të folur rreth ditës së veçantë, ai ishte i ftuar në Prive.al.

I pyetur nga  gazetari nëse e kishte uruar ish-gruaja e tij,Teuta Krasniqi, me të cilën ka dhe vajzën Tara, Blero tha: “Na ka uruar. Sigurisht që po, na ka uruar më të mirën. E falënderoj”, ka thënë Blero./E.B-dritare.net

Blero, Teuta, vajza e tyre Tara

Flash Lajme

Më të lexuarat