Më në fund, Ermal Mamaqi ka zbuluar pak nga filmi i tij më i ri I Love Tropoja. Para pak minutash ai publikoi trajlerin, dhe sipas pamjeve ky do të jetë  ndër realizimet më të mira të filmave shqiptarë.

Me pjesëmarrjen e një sërë aktorëve me emër, por jo vetëm edhe të personazheve të tjerë, filmi i shumëpritur do të publikohet vitin e ardhshëm.

View this post on Instagram

A post shared by (@ermalmamaqiofficial) on


E veçanta e këtij filmi, është pjesëmarrja e kryeministrit të vendit Edi Rama.

Ende nuk e dimë se cili është roli i tij, por kurioziteti për këtë projekt të ri të Mamaqit është shumë i madh /L.F-dritare.net


Flash Lajme

Më të lexuarat