Një fundjavë plot diell dhe relaks ka qenë për Behgjet Pacollin, i cili ka shpenzuar kohë me familjen në vilën e tij në Lugano të Zvicrës.  “Një fundjavë plot dashuri familjare, atmosferë magjike dhe kohë të mirë; me Hanën, Isën, Diarin dhe Armanin, në shtëpinë tonë në Lugano”, shkruan Pacolli.

Ashtu si shihet edhe nga pamjet, vila mes pemëve dhe mbi liqen është padyshim një nga vilat më luksoze në atë zonë. Kujtojmë se kreu i AKR-së është një nga njerëzit më të pasur në trojet shqiptare.pacolli1pacolli2pacolli3
<
>

Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All