Dyshja Vera Grabocka dhe Alketa Vejsiu duket sikur janë të pandashme, pasi gjithmonë i shikojmë bashkë në projekte televizive.

Ndërsa Alketa Vejsiu mbylli me sukses eventin e modës “Class Fashion Show”, ka falënderuar bashkudhëtaren e saj të suksesit, Vera Grabockën.

Përmes një postimi në Instagram, Alketa shkruna se Verës do t’i jetë detyruese gjithë jetën, sepse ajo ia ka dhënë të gjithë çfarë dinte.

Ata që të duan janë për ty gjithmonë aty, kur ti nuk e pret, kur ti nuk e kërkon! Sepse kështu funksionon për dashurinë dhe miqësinë e vërtetë! Pa protokolle, pa kushte, pa fraza politikisht korrekte! Dashuria e gjen vetë rrugën, gjithmonë!

Vera ka qenë gjithmonë para meje, dhe unë kam ditur kë kam ndjekur.

Mi dhe të gjitha ç’dije dhe unë i rrëmbeva të gjitha!

Gjithë jetën time do të të detyrohem shumë dhe forever @veragrabocka

Si ty nuk ka tjetër!”, shkruan Alketa./E.B-dritare.net


Flash Lajme

Më të lexuarat