Majlinda Bregu është nga ato personazhe që është shfaqur gjithmonë tepër në formë dhe mjaft e kuruar. Po ashtu së fundmi ajo ka bërë një ndryshim në ‘look’, që i shkon shumë dhe ngjan mjaft moderne.

Ajo i ka prerë flokët shkurt dhe me balluke. Bregu është shquar gjithmonë për shijen e saj dhe pamjen elegante që e ka karakterizuar.
Flash Lajme

Më të lexuarat