Aktorja turke Meltem Miraloglu u kurorëzua në fshehtësi me martesë me miliarderin amerikan 80-vjeçar.

Megjithëse u munduan ta mbajnë të fshehtë lajmin e martesës, ky informacion u përhap me shpejtësi dhe lajmi po bën xhiron e rrjetit.

Ata kanë 48 vite diferencë, megjithatë kjo nuk e ka penguar çiftin të ketë dhe një fëmijë.

Në një intervistë për kanalin turk “Meltem”, aktorja ka treguar se ajo dhe bashkëshorti do të bëjnë një fëmijë me fertilizim in vitro.

Pas këtij lajmi, mediat e huaja shkruajnë se djali i miliarderit 80-vjeçar e ka mohuar të atin.


Flash Lajme

Më të lexuarat