Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Grida Duma, ka promovuar të mërkurën librin e saj të parë, “Koha për politikë”.

Në mesazhin e saj para të ftuarve, Duma tha: “Politikë do të thotë të bësh, të ndërtosh, gjithçka tjetër nuk është politikë. Është koha për të bërë dhe le të ndërtojmë mbi këtë.”

Në promovimin e librit të ish-deputetes morën pjesë shumë personazhe të njohura, gazetarë, moderatorë, këngëtarë, etj. Në disa foto të marra nga revista “Bordo”, ne do t’ju tregojmë vipat që ishin të ftuar në promovimin e librit të Grida Dumës.

Mos i humbisni në galerinë më poshtë!dardania.com

Foto 1 nga 30


Flash Lajme

Më të lexuarat