Sonte është programi i argëtimit “Shiko kush luan”, dhe si çdo të shtunë shfaqet rrëzëllitëse me veshjet e saj. Nga ngjyrat e errëta, tek ato të ndezura apo me xixa, duket sikur Luanës i shkon gjithçka.

Visualizza questo post su Instagram

Un post condiviso da (@luanavjollca) in data:

Por, këtë të shtunë ajo ka guxuar me veshjen e saj, duke veshur një kostum të kuq.

Ajo që e bën veshjen e saj të guximshme është tyli me pala në njërën anë të kostumit, saqë të konfuzon nëse është kostum apo fustan.

Visualizza questo post su Instagram

Un post condiviso da (@luanavjollca) in data:

Mund të themi se ishte një zgjedhje që rrallë shikojmë në ekran, dhe Luana shkëlqen me të./E.B-dritare.net


Flash Lajme

Më të lexuarat