Kujdesi ndaj thonjve është bërë pjesë e pandashme e vajzave dhe grave, sot.

Gjithmonë i shohim të kuruara, duke filluar nga njerëzit e zakonshëm e deri te personazhet publike.

Prej kohësh, thonjtë e gjatë kanë qenë trend, por mesa duket tani vajzat kanë hequr dorë prej tyre.

Tashmë të gjitha po anojnë drejt thjeshtësisë.

Ne morëm shkasë nga një foto e blogeres, Lori Hoxha, ku përveç veshjes shumë bukur,  binin ne sy edhe thonjtë e saj të shkurtër.

Ne të dritare.net bëmë një kërkim në llogaritë e vajzave të njohura, dhe provuam se thonjtë e shkurtër me ngjyra të ëmbla, janë në modë. Shikoni fotot në galerinë më poshtë./E.B-dritare.net

Foto 1 nga 9


Flash Lajme

Më të lexuarat