Këngëtarja Miriam Cani dhe për pak kohë do të bëhet sërish nënë. Pas Amelisë, Miriami do të sjellë në jetë në djalë.

Ajo është shumë e rezervuar me postimet, por sot ka ndarë me ndjekësit një foto të ëmbël me barkun e rrumbullakosur.

Mesa duket Miriami ndodhet në një vend tropikal, pasi shfaqet me fustan veror mes gjelbërimit dhe rërës./E.B-dritare.net


Flash Lajme

Më të lexuarat