E ku ka më bukur se kaq, në epokën dixhitale ku teknologjia dhe interneti kanë arritur majat, Elgit Doda ia shpreh dashurinë Kleas përmes letrave dhe detajeve të vogla. Gjë që do të thotë shumë për një vajzë.

Vetë Klea ka ndarë këtë moment në profilin e saj në Instagram me një postim në Instastory, ku tregon se Elgiti i ka lënë një shënim në një letër, duke i shkruar:

“Mirëmëngjes dashni, të dua çdo ditë e më shumë, të kam gjithçka.”

E ndërsa Klea ka shkruar për këtë dedikim kaq të ëmbël:

“Jeta ime, drita ime.”


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All