Modelja britanike Demi Moore është paraqitur tepër e nxehtë në një paraqitje në qytet
“Ajo i është kthyer punë!”. Demi Rose ka shpërndarë disa foto nga e kaluara e saj…derisa ajo ka treguar se po planifikon që të këtë një trup me të dobët.Pavarësisht se me forma të kolme, Demi Rose vazhdon ta tregon trupin e saj sensacional.


Demi Rose gjithmonë ka besuar në linjat e saj por të mërkurën në një intervistë ajo ka shpërndarë edhe disa foto kur ishte me e dobët.Modelja e kolme mandej është parë në qytet, pa jelek duke treguar gjoksin e saj gjigant dhe duke premtuar që do të përpiqet që të jetë si dikur, me e dobët dhe më seksi.


Flash Lajme

Më të lexuarat