Ajo prej disa vitesh është zhvendosur në Itali dhe përveçse publikut shqiptar ka fituar edhe zemrat e publikut italian, duke u kthyer kështu në një nga femrat më të komentuara.

Mirëpo së fundmi balerina ka treguar se do të shfaqet në ekran më një emision televiziv të ri.

Klaudia e ka dhënë lajmin përmes një postimi të bërë në Instagram, por nuk ka zbuluar informacion të mëtejshëm duke lënë enigmë edhe televizionin ku do të shfaqet.

“Muaji nëntor është muaji i zjarrit për mua, së shpejti do ju tregoj se në cilin program televiziv do më shihni”, ka shkruar Klaudia krahas fotos së publikuar në profilin e saj të Instagramit.


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All