Eleni Foureira është e ftuar në një koncert që Bashkia Fier do të bëjë për Krishtlindje dhe inagurimin e sheshit në qendër të qytetit.

Mes shumë këngëtarëve është dhe Eleni Foureira, këngëtarja me origjinë shqiptare, e rritur në Greqi, por që përfaqësoi Qipron në edicionin e parafundit në Eurovizion.

Më në fund të gjithë fansat e saj do të munden ti dëgjojnë live hitet e saj


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All