Modelja Kejvina Kthella është marrë në pyetje nga policia, pas telefonatave dhe mesazheve të shumta që kishte shkëmbyer me Redjan Rrajën, autorin e dyshuar për plagosjen e prokuror Arjan Ndojit.

Kejvina dyshohet se është në një lidhje me të, ndërsa ish-shoqja e saj, Einxhel Shkira, me të cilën thuhet se pati një sherr fizik, ka reaguar përmes një postimi në Instagram.

 “Unë nuk kërkoj hakmarrje sepse autobusi i karmës gjithmonë arrin në kohë. Udhëtim të mbarë ku*vë”, shkruan Shkira.

Kejvina Kthella dhe Einxhel Shkira kanë qenë shoqe bashkë, por tani nuk janë më./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP


Flash Lajme

Më të lexuarat