Ndërsa për të gjithë po shkojmë drejt dimrit dhe kemi veshur xhupat, ka të tjerë që zgjedhin të arratisen në vende të ngrohta dhe tropikale.

Një gjë të tillë ka bërë dhe Afërdita Dreshaj, e cila bashkë me burrin e saj, Jakubin, kanë shkuar me pushime Miami, Florida.

Këtë na e ka treguar përmes postimeve në Instagram, ku shfaqet me rroba banje në plazhet e bukura.

Afërdita Dreshaj është një nga vajzat e showbizit e dashuruar pas ushëtimeve që gjithmonë është duke vizituar dhe njohur vende të reja./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP


Flash Lajme

Më të lexuarat