Një ndër moderatoret më të ëmbla të ekranit shqiptar, Julka Gramo, sot e ka mbushur intagramin me disa video, teksa merr në pyetje bashkëshortin e saj, Andin.

Sot ata festojnë plot 18-vjet së bashku.

Të paktën kështu thotë Julka, se Andi ashtu si shumica e burrave punët me vitet, nuk i ka fort mirë.

“17 vjet bëjmë sot”, thotë Andi.

“18” ja kthen Julka, dhe të dy mes urimesh ja plasin të qeshurës.

View this post on Instagram

A post shared by (@julkagramo) on

Mëngjesi i çiftit sot ka nisur me pyetje-përgjigje, për 18-vjetët që kanë kaluar së bashku.

View this post on Instagram

A post shared by (@julkagramo) on

Gjithmonë shoqëruar me disa nota humori.

Sot ata të dy janë prindër të dy djemve. /L.F-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP


Flash Lajme

Më të lexuarat