Pas disa muajsh mungesë, Flori Mumajesi rikthehet me një baladë.

“Thjesht të du” është balada që shumë fansa e kanë pritur me pozitivitet.

Kjo këngë ka qenë kartolinë dasme, për një çift. Kështu ka thënë edhe vetë këngëtari pak ditë më parë, ndërsa shprehet se, mezi pret që ta këndojë në dasmën e vet.

“‘Thesht të du’ është një këngë që ka bërë pak xhiro. Është kënduar në një dasmë dhe ka qenë kartolina e çiftit. Dhe të jem i sinqertë mezi pres që edhe unë ta këndoj këtë këngën në dasmën time.”,– tha kantautori.

Kënga ka vetëm disa minuta që është publikuar dhe ka marrë 19 mijë klikime. Pra është pritur mirë nga fansat e Florit.dardania.com

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP


Flash Lajme

Më të lexuarat