Kjo javë ka qenë e gjitha me shi. Janë nxjerrë nga gardëroba të gjitha veshjet e vjeshtës.

Trikot e thurura, xhupat e lëkurës, fustanet e gjata vjeshtore dhe pantallonat.

Edhe vipet e kanë ndjerë shumë të ftohtin këtë javë, pasi në fotot që hedhin në Instagram, shihen me xhupa, e triko të trasha.

Dritare.net ka sjellë për ju veshjet më të bukura të javës nga të famshmet shqiptare. Mos i humbisni!dardania.com

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

Foto 1 nga 18


Flash Lajme

Më të lexuarat