Flori Mumajesi publikoi dje një këngë të re. Një dhuratë për të gjithë të dashuruarit. Të gjithë u marrosën pas tekstit  dhe muzikës së mrekullueshme krijuar nga Flori. Por ajo që vumë re ishte klipi.

View this post on Instagram

A post shared by (@iamflorimumajesi) on

Një histori e vërtetë dashurie, mbi të gjitha një dasmë e vërtetë. Ky nuk është rasti i parë kur një ceremoni kthehet në një klip muzikor. Florit i erdhi në ndihmë një çift, që ishin miqtë e tij prej kohësh. Ndërsa jo pak të tjerë e kanë kthyer dasmën e tyre në një klip kënge. Ju sjellim në kujtesë disa prej tyre.

Erik Lloshi

View this post on Instagram

A post shared by (@eriklloshi) on

Bes Kallaku

Albani dhe Miriami nuk bënë një dasmë si Besi apo Eriku. Miriami u vesh për herë të parë me fustan të bardhë, dhe me këtë rast xhiruan në Maldive  klipin e këngës që i dedikohej vetëm dashurisë.  /L.F-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP


Flash Lajme

Më të lexuarat