Shpesh njerëzit e njohur vihen në qendër të vëmendjes për temën e operacioneve plastike. Disa prej tyre e kanë mbyllur një herë e mirë këtë, për të mos e diskutuar më.

Njëra prej tyre është Lori Hoxha, e cila jo vetëm ka pranuar që ka bërë ndërhyrje por është shprehur se ndjehet shumë mirë dhe në fakt nuk e vret shumë mendjen për ata që herë pas here, i komentojnë vetëm për këtë. Dhe në fakt mirë bën. E fundit, ishte Ingrid Gjoni, ajo që i vuri pikën mbi i komenteve në instagramin e saj për ndërhyrjet kirurgjikale.

“E mirë është, po ka qenë yll fare pa operacione”, i shkruan një komentuese në foton e Ingridit.

View this post on Instagram

A post shared by (@ingritgjoniii) on


Është në dëshirë të gjithsecilit t’i bëjë sipas qejfit dhe terezisë, mos u mërzit se nuk bëra të tuat”, ia kthen Ingridi.

Kështu ajo na tregoi se më e rëndësishmja, është të ndihesh mirë me veten, jo se çfarë mendojnë të tjerët për ty./L.F-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP


Flash Lajme

Më të lexuarat