Rrallë herë mund të shohim një Ermal serioz dhe ky është një ndër ato të pakta raste.

Nuk kanë asnjë përvjetor, as ditëlindje dhe asnjë rast të veçantë, por Ermali i ka bërë një dedikim bashkëshortes së tij Amit, bashkangjitur me një foto të çiftit me duart e bashkuara.

View this post on Instagram

A post shared by (@ermalmamaqiofficial) on

“Një burrë me ëndrra, ka nevojë për një grua që t’i besojë”, shkruan Ermali. Epo vetëm dashuria, mund ta bëjë ndonjëherë serioz  Ermalin./L.F-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP


Flash Lajme

Më të lexuarat