Aktori i humorit Bes Kallaku dhe bashkëshortja e tij, Xhensila Myrtezaj janë të dy shumë të rezervuar me fotot që postojnë në rrjete sociale, sa i takon vajzës së tyre Ajkës.

Shumë rrallë postojnë foto dhe gjithmonë përpiqen të mos ia tregojnë fytyrën.

Pasditen e sotme Besi ka postuar një foto, ku fytyra e Ajkës nuk duket, por mund të shohim duart e saj të vogla që përqafojnë babin.

View this post on Instagram

A post shared by (@bes_kallaku) on

Fotoja është një portret i ëmbël që tregon se e diela është e familjes dhe poshtë saj Besi shkruan: “Ça m’ke bo, Xhensila Myrtezaj?”/E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP


Flash Lajme

Më të lexuarat