Këngëtarja Era Istrefi, e cila nuk është shumë aktive me muzikë në Kosovë, por tani më shumë jashtë sa, mendon se ka një element të rëndësishëm që e bën atë një mbretëreshë.Era, e cila depërtoi në skenën e muzikës ndërkombëtare në mënyrë tepër të rrallë, me hitin BonBon, ka pasur një postim interesant sot.


Këngëtarja ka pastuar një fotografi ku ka veçuar një pjesë të fytyrës së saj që e bën atë një “mbretërëshë”.Në instaStory ajo ka postuar një fotografi ku ka shkruar: Mbretëresha e vetullave.Kujtojmë se Era më shumë mundësi do ta lansojë edhe një këngë brenda këtij viti, ndërkohë që këtë vit ajo lansoi këngën “Let’s Get Married” me Yellow Claw dhe Offset por që për çudi kënga ende nuk ka kaluar më shumë se 1 milion klikime.


Flash Lajme

Më të lexuarat