Është mbushur shoubizi shqiptar me figura të reja, kryesisht të dashura, të fejuara, gra të reprëve, këngëtarëve e figurave të famshme.
Ndër këto personazhe që po prodhojnë lajm, është edhe bukuroshja Arbenita Ismajli, e njohur si e dashura e Feros.

Dyshja, e bënë publike lidhjen e tyre dhe dukeshin të lumtur pranë njëri tjetrit. Arbenita, u bë protagoniste edhe në një nga videoklipet e Feros, ku ata shfaqeshin si çift i dashuruar, shkruan “Kosovarja”.
Së fundi, u tha se u ndanë, u bashkuan, e kështu me radhë. Ndërkohë, bukuroshja po shoqërohet me këtë qen, në dukje i rrezikshëm, por që për të është shumë i ëmbël.


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All