Afërdita Dreshaj e ka bërë ‘nxehtë’ me imazhin e fundit.
Afërdita Dreshaj është emër shumë i njohur për publikun shqiptar kur bie fjala për imazhe provokuese që jo rrallë herë modelja ndan me ndjekësit e saj, shkruan lajmi.net.


Ajo së fundmi tërhoqi vëmendjen e publikut me pozat e saj joshëse nga tualeti ku shihet e veshur me një parë xhinse të ngushta, dhe një bluzë të shkurtër.
Sa i përket jetës private, lidhja e saj me hokeistin çek Jakub Kindl po shkon si është më së miri, çifti momentalisht janë duke jetuar në Miami.


Flash Lajme

Më të lexuarat