Albërie Hadërgjonaj është këngëtarja e njohur kosoare. U bë pjesë e skenës para shumë kohëve dhe përherë ishte e përfolur në publik, përcjell ORAinfo.

Albëria është shumë e komentuar sidomos për pamjen e saj.

Ndonëse është gjyshe, Albëria gjithmonë e shohim tejet tërheqëse. Ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka ndryshuar ngjyrën e flokëve. Me këtë pamje Albëria po sfidon të gjitha.


Flash Lajme

Më të lexuarat