Këngëtarja e njohur Ronela Hajati, ka postuar këtë mëngjes një video në instagramin e saj. Si fundjavë që është, dita duhet nisur mbarë. Ronela shkruan se për të nisur një ditë e pozitivitet, ajo çfarë duhet është një muzikë e mirë dhe shumë buzëqeshje.

Një këshillë e mirë, që ajo e ndan me të gjithë. Ndiqni videon. /L.F-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP


Flash Lajme

Më të lexuarat