Aktori i humorit, Bes Kallaku ka zbuluar frikën më të madhe të Olsi Bylykut.

Ndërsa poston një video nga xhirimet e filmit “Flaco”, i cili do të promovohet më 20 nëntor, Besi ka zbuluar nga se frikësohet Olsi.

Nga gjarprinjtë! Besi mbante një gjarpër në dorë dhe i tregonte Olsit si ta kapte, por më pas tenton t’ia hedhë sipër, sigurisht me gjasme.

Por në atë moment,  i frikësuar, Olsi është shtyrë mbrapa, duke i thënë Besit që mos t’i bëjë nga këto lojëra.dardania.com

View this post on Instagram

A post shared by (@bes_kallaku) on

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP


Flash Lajme

Më të lexuarat