Sonte u zhvillua ceremonia e çeljes së stadiumit të ri ‘Air Albania’ ku u luajt dhe ndeshja e parë mes Shqipërsë dhe Francës.

Tifozë të kombëtares shqiptare në këtë takim ishin personazhë të shumtë vip duke filluar nga politikanë, këngëtarë, moderatorë e njerëz të tjerë publikë.

Dritare.net ju sjell në galerinë më poshtë disa nga personazhet vip që ishin sonte në ‘Air Albania Stadium’./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

Foto 1 nga 15


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All