Demi Rose është shfaqur vetëm në robdishan.
Demi Rose njihet për postimet provokuese që bën, ajo ka ngacmuar sërish imagjinatën e ndjekësve me paraqitjen e fundit, shkruan lajmi.net.
Modelja nga Britania ka ndarë një foto ku shihet vetëm në robdishan, dhe ka provokuar duke e ulur atë aq shumë sa që nuk për pak nuk e zbuloi komplet gjoksin.


Demi është shumë e komentuar në mediat rozë për format trupore dhe bukuroshja më parë kishte thënë se faktorët kryesorë që posedon këto linja janë palestra dhe ushqimi.


Flash Lajme

Më të lexuarat