Këngëtarja e njohur duket tejet joshëse në postimin e fundit.
Këngëtarja e njohur shqiptare, Vesa Smolica, e ka publikuar një foto nga dhoma e gjumit, shkruan lajmi.net.
Imazhin e ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram dhe duket tejet joshëse.


“Unë do të mbroj energjinë time të paqes”, ka shkruar ajo pranë postimit të fotografisë.
Ndryshe Vesa po e shijon suksesin e saj në muzikë.

https://www.instagram.com/smolicavesa/?utm_source=ig_embed


Flash Lajme

Më të lexuarat