Kuzhinieri i njohur Alfio Rrotani dhe moderatorja e ëmbël Fatma Methasani, së shpejti do të bëhen prindër për herë të parë. Ata po i shijojnë këto ditë  deri në maksimum, duke iu përkushtuar njëri-tjetrit.

Këtë herë ata kanë zgjedhur të shkojnë në Stamboll, dhe kanë ndarë me ndjekësit çaste nga pushimet e tyre.

Fatma me barku e rrumbullakosur, ka marrë një nur shtatzënie, ndërsa Alfios i shkëlqejnë sytë nga lumturia./L.F-dritare.net

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All