Nga ekstremi në ekstrem. Kështu shihet edhe në fotot e publikuara në “Instagram” Mimoza Shkodra.

Ajo është kthyer nga brune në bjonde dhe duket kaq ndryshe. Këngëtarja duket mjaft provokuese me pamjen e re.

Nuk dihet nëse i ka lyer vërtet apo janë paruke. Ajo ka marrë mjaft komplimente nga fansat për look-un e ri.

ImageImage