Sot u transmetua puntata e radhës e reality show-t “Dance with me 6”, në Tv Klan.

Ky show fantastik, prej 6 sezonesh drejtohet nga moderatorja e dashur për publikun, Alketa Vejsiu.

Kërcime, thashetheme, veshje superyll shohim çdo të hënë në darkë, në show-n e Alketës.

Por sot ne nuk do të merremi me vipat, thashethemet, por me veshjen e Alketës.

Para se të niste show, moderatorja ndau me ndjekësit një foto të vetën për të lajmëruar fillimin e shfaqjes.

Dhe më pas dy të tjera e pasuan.

Neve na mbeti në mendje fustani që kishte zgjedhur për sonte Alketa dhe vendosëm t’jua tregojmë edhe juve, se mbase nuk e keni parë.

Ky fustani kaf me temina, është dashuri me shikim të parë.

Ose është fustani i bukur, ose të mahnit sapo e vesh Alketa. Për një gjë jemi të sigurt, Alketa duket superyll!dardania.com

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP


Flash Lajme

Më të lexuarat