Modelja me prejardhje ruse Anastasiya Kvitko, vazhdon të provokojë me format e saj bombastike. Prej një kohë të gjatë ajo jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ku po e zhvillon karrierën e saj si foto modele.

Në daljen e saj të fundit na dëshmoi se është një nga femrat më tërheqëse në botë.

Anastasiya ekspozoi format trupore duke vënë në pah akoma dhe më shumë sensualitetin e saj. Ajo ndiqet nga më shumë se 10 milionë fansa nga e gjithë bota.


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All