Arbana Osmani dhe Xhemi Shehu, janë ndër moderatoret më të dashura të publikut shqiptar.

Së bashku Arbana dhe Xhemi ndajnë një shoqëri disa vjeçare dhe këtë e kanë treguar vazhdimisht jo vetëm në ekran por tashmë edhe përmes rrjeteve sociale.

Në një pyetje që fansat i kanë bërë Arbanës për raportin e saj të ngushtë me Xhemin ajo është përgjigjur.

A është Xhemi xheloze për shokët e tu?-shkruan komentuesi.

“Unë nuk kam asnjë shok tjetër.”- shkruan Arbana duke e shoqëruar me disa të qeshura.
Dhe Xhemi e ka rispostuar statusin e Arbanës duke shkruar: Ke kët, dhe vendos foton e një gjirafe.


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All