Pas mbylljes së Panairit të Librit në Tiranë, ku u prezantuan shumë libra të rinj, mes tyre edhe ai i Arbana Osmanit, “Receta për 5 minuta”, moderatorja ka vendosur ta shëtisë librin gjithandej.

Arbana ka nisur nga dje turin për të qenë më afër me adhuruesit e saj dhe të librit të kuzhinës, të cilët janë shumë.

Dje, më datë 18, Arbana ishte në Prizren. Edhe në Prizren pati shumë nga ta që blenë librin dhe që Arbana u dha autograf.

Sot ishte në Shkodër, ku shumë të rinj, të rritur që adhurojnë gatimin e blenë librin e moderatores, të firmosur nga ajo.

Arbana ka hedhur një video në Instagram, ku shihet teksa u firmos librat njerëzve që e blejnë dhe me atë rast shkrepin nga një foto.

View this post on Instagram

A post shared by (@arbanao) on


Moderatorja thotë se Shkodra ishte e gjitha për të sot.

Nuk mbaron me Shkodrën ky tur. Këtë të premte mund ta takoni Arbanën dhe të blini librin e saj  ju që jetoni në Kavajë, Fier e Vlorë.dardania.com

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP


Flash Lajme

Më të lexuarat