Rozana Radi postoi sot një foto në faqen e saj në instagram. Kuruar e zbukuruar deri në detaje. Me një fustan të zi, me dantellë, kombinuar me buzën e kuqe.

“Një fustan i bukur dhe një pale këpuce me taka kane vërtet shume fuqi”, shkruan Rozi.

Deri këtu jemi mirë. Por le të dalim te pyetja kryesore. Çfarë nuk shkon me këtë foto të këngëtares?

View this post on Instagram

A post shared by (@rozana_radi) on

Po të mos na e thoshte vetë Rozana, as ne nuk do ta kishim parë. Thonjtë, disa më të gjatë e disa më të shkurtër. E po pastaj? Ky detaj, nuk i zbeh as edhe një fije bukurinë fotos, ndaj Rozi, jo vetëm nuk e fshehu por e tha vetë e para. /L.F-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP


Flash Lajme

Më të lexuarat