Ka dy javë që në media po qarkullojnë lajme për lidhjen e re të dashurisë të këngëtares Genta Ismajli. Si fillim u publikua një video ku çifti shiheshin duke u puthur.

Tashmë është zbuluar se i dashuri i Genta Ismajlit është biznesmen turk, ndërsa këngëtarja ka disa javë që po qëndron në Turqi. Së fundmi është publikuar dhe një fotografi e çiftit teksa shihen të buzëqeshur pranë njëri-tjetrit.


Flash Lajme

Më të lexuarat