Dua Lipa ka bashkëpunuar me markën “Bond” për të krijuar një linjë të veshjeve, ndërsa paratë e fituara do të dërgohen në Shqipërit. Përmes rrjeteve sociale, këngëtarja njoftoi se tashmë kjo linjë është në treg, ndërsa bëri thirrje për blerjen e tyre, me qëllim të ndihmës.

Në këto bluza gjendet mbishkrimi “Lutje për Shqipërinë”, ndërsa 100 për qind e fitimeve do të dedikohen për të prekurit nga tërmeti në Shqipëri. “Ndihma juaj është e nevojshme. Edicioni i limituar i bluzave “Pray for Albania” në bashkëpunim me Bond!!! 100 për qind e fitimeve shkojnë tek familjet dhe të prekturit nga tërmeti shkatërrues në Shqipëri, që ndodhi më 26 nëntor. Bleje një bluzë dhe ndihmo në rindërtimin e një shtëpie dhe komuniteti”, ka shkruar ndër të tjera Dua.

View this post on Instagram

FOR YOUR ATTENTION – YOUR HELP IS NEEDED – PRAY FOR ALBANIA LIMITED EDITION MERCH TSHIRT IN COLLABORATION WITH @BOND.NYC !!! 100% OF ALL PROCEEDS GO TO THE FAMILIES AND THE VICTIMS AFFECTED BY THE DEVASTATING EARTHQUAKE IN ALBANIA THAT TOOK PLACE ON THE 26TH OF NOVEMBER. COP A SHIRT AND HELP REBUILD A HOME AND A COMMUNITY. ALL ON STORE.DUALIPA.COM OR VIA THE LINK IN MY BIO!! THANK YOU IN ADVANCE ??❤️??❤️??❤️ DUA LIPA X BOND #PRAYFORALBANIA

A post shared by FUTURE NOSTALGIA 2020 ?? (@dualipa) on


Flash Lajme

Më të lexuarat