Aktori Blerim Destani ka treguar me anë të një postimi se do të luan rolin e karrierës së tij, ku do të paraqitet bashkë me legjendën e Hollywoodit, Robert De Niro Aktori është në xhirime në Hollywood për filmin “Comeback Trail”, në të cilin film rolin kryesor pritet që ta këtë De Niro.

E gjatë xhirimeve të filmit, Destani ka bërë disa fotografi me aktorin me të cilin edhe ka bërë shqiponjën me duar. Shqiponja me Robert De Niro në xhirime të filmit “Comeback Trail”, njëri nga momentet më të mira të karrierës sime”, ka shkruar Destani poshtë kësaj fotografie. Blerim Destani tashmë ka një numër rolesh në karrierën e tij dhe njëri prej këtyre është edhe ky rol në këtë film që ende nuk dihet se kur do ta këtë premierën.


Flash Lajme

Më të lexuarat