Ajo është çdoherë në fokus të mediave ndërkombëtare dhe një prej femrave më të përfolura. Bëhet fjalë për yllin kosovar, Rita Ora e cila krahas karrierës komentohet shumë edhe për jetën private.

29 vjeçarja ka kohë që është beqare, por ngriti dyshimet që ka filluar një lidhje të re dashurie me kolegun e saj nga filmi ‘Twist’, Ligji Rafferty. Dyshja ishin së bashku në eventin e njohur ‘British Fashion Awards’ teksa u fotografuan dorë për dore kur u larguan nga mbrëmja. Megjithatë Rita Ora dhe Ligji Rafferty hoqën ca kohë larg nga xhirimet të hënën në mbrëmje, ndërsa ata u vunë re duke mbajtur duar në eventin e njohur. Këngëtarja, 29 vjeç, mahniti me një kostum të bardhë dhe bluzë të zezë mëndafshi. Rita dukej komode me bashkë-yllin e saj, i cili ishte veshur i tëri në të zeza. Xhirimet për Twist filluan një muaj më parë dhe ata luajnë së bashku me yje të tjera të Hollywood duke përfshirë Michael Caine, i cili luan yllin dinak Fagin dhe yllin e Game Of Thrones Lena Headey, i cili luan Sikes.


Flash Lajme

Më të lexuarat