Afërdita Dreshaj i fton të gjithë për ti ndihmuar të prekurit nga tërmeti.Këngëtarja dhe modelja, Afërdita Dreshaj, nëpërmjet një postimi në Instagram i ka ftuar të gjithë që ti ndihmojnë familjet e prekura nga tërmeti i 26 Nëntorit në Shqipëri, shkruan lajmi.net.Ajo ka bërë thirje që këtë gjë ta bëjnë para festave të fundvitit.

“Ju lutem, ndihmoni këto familje para festave”, ka shkruar ajo duke shtuar se të gjithë së bashku mund ta bëjmë ndryshimin.


Flash Lajme

Më të lexuarat