Tashmë ka kohë që është shkëputur prej muzikës, por padyshim Anjeza Shahini mbetet një nga këngëtaret më të dashura shqiptare. Ajo i është përkushtuar familjes, vogëlushes së saj dhe bashkëshortit.

Edhe me fjalët e fundit që ka shkruar, Anjeza thekson edhe njëherë se po jeton ditët më të lumtura të jetës dhe asgjë tjetër nuk ka rëndësi. “Gjithmonë kam kujtuar se fëmijëria është periudha më e bukur e jetës, por e paskam pasur gabim, mëmësia qenka ç’qenka”, shkruan Anjeza në videot ku shihet Tori duke luajtur. Kujtojmë se Shahini jeton prej kohësh në Angli, duke qenë se bashkëshorti i saj është diplomat anglez. 


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All