Sot ka nisur Kënga Magjike, me një mision krejt ndryshe nga vitet e kaluara, atë të bamirësisë.

Paratë e biletave që do të shiten, do të shkojnë në ndihmë të të prekurve nga tërmeti i 26 nëntorit.

Në festivalin e sivjetmë, ka artistë nga e gjithë bota. Te Kënga Magjike morën pjesë shumë këngëtarë, të njohur, disa që i kishin munguar skenës prej vitesh dhe të tjerë që konkurrojnë vit pas viti.

Producenti i këtij festivali, Ardit Gjebrea, po e drejton këtë vit Këngën Magjike, bashkë me modelen, Adrola Dushi, e cila duket mahnitëse e fustanin e zi.

Edhe Soni Malaj, Anxhela Peristeri, Fifi, Marsela Çibukaj, etj, dukeshin të mrekullueshme sonte.

Dritare.net ka sjellë për ju foto, si u veshën të famshmet, sonte te Kënga Magjike.dardania.com

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

Foto 1 nga 15


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All