Në natën e parë gjysmëfinale të Këngës Magjike performoi edhe grupi i njohur, West Side Family.

Bashkë me vëllanë e këngëtarit të ndjerë Dr.Florit, Alban Kondin, Landi Hysi dhe Armir Shahini performuan këngën e tyre “7 ditë”.

Ndërsa poston foto ku shfaqen të tre bashkë, Landi shkruan: “Familja, na kishit munguar”dardania.com

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP


Flash Lajme

Më të lexuarat

  • Week

  • Month

  • All