Marsela Çibukaj ishte një nga artistet që performoi në natën e parë të Këngës Magjike.

Te Kënga Magjike mori pjesë edhe i dashuri i Marselës, Vitmar Basha. Vitmari përformoi  i pari këngën “Largoji retë”, dhe më pas Marsela me “Thërrime dashurie”.

Pasi çifti përfundoi secili performancën, i dhuruan njërit-tjetrit një puthje në buzë, në prapaskenë.dardania.com

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP


Flash Lajme

Më të lexuarat