Top Channel, publikoi të enjten një lajm të bujshëm, ku thuhej se shef Renato Mekolli ishte larguar nga Hell ‘s Kitchen.

Arsyet portali zyrtar i Top Channel, nuk i jepte, por në një artikull të gjatë tregonte se Renato ishte larguar papritur nga emisioni, në mesin e sezonit.

Por, Dardania.com shkruajti se në fakt Renato Nuk është larguar, dhe ai lajm ishte thjeshtpër të tërhequr shikues këtë të premten mbrëma, pas tërmetit, kur publiku është ende i përgjumur nga trauma e një jave programacioni plot lajme që na shkundën po aq sa tërmeti.

Dhe në fakt, ashtu doli, Dardania.com, as kësaj here nuk gaboi.

Renato është shfaqur mbrëmjen e sotme në Top Channel, duke drejtuar Hell‘s Kitchen./ I.M-Dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP


Flash Lajme

Më të lexuarat