Vajza e vogël e këngëtares Aurela Gaçe sot feston datëlindjen. Abigail erdhi në jetë tre vjet më parë duke i dhënë më shumë gëzim familjes së këngëtares.

Për të uruar këtë ditë të veçantë, Aurela ka zgjedhur një foto të vogëlushes së saj, teksa ecën rrugës, me çantë në dorë dhe flamurin kuq e zi.

E ndërsa poston foton, këngëtarja e dashur ka emocionuar me urimin për të bijën.

“Sot 3 vjeçe , ?. Sa shumë të duam Abushja jonë, e vogla jonë ,e ëmbla jone, jeta jonë.
Zot faleminderit ?”,- shkruan Aurela.dardania.com

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP


Flash Lajme

Më të lexuarat